Svet-Stranek.cz
Osobní stránka

Popis ošetření:Osobní stránka na adrese: kosmetikanagolfu.diskutuje.cz

Popis ošetření

Aquasense - Jedinečná hydratační péče pro suchou nebo dehydratovanou pleť a vhodné také pro pleť s prvními známkami stárnutí i pro povadlejší pleť. Jedná se o celoroční linii, kdy naše pleť díky okolním vlivům trpí, dochází ke zrychlení tvorby vrásek, povadání pleti a jejímu přecitlivění. Abychom měli zdravou a odolnou pokožku, musíme vytvořit optimální prostředí pro naše buňky. Množství vody v pokožce zásadně ovlivňuje správné fungování všech buněk, protože pouze zdravé buňky urychlují regeneraci tkání.
Domácí péče: Lehký hydratační krém, Výživný hydratační krém, výživné hydratační sérum. Oční krém se doplní z jiných linií.

Platinum - univerzální řada pro všechny typy pleti. Rozjasňující ošetření. Zvláště pro pleť s otevřenými póry (a to neznačí jen mastnou pleť, ale i suchou a citlivou), nerovnoměrnou strukturou a nestejnoměrnou tonalitou. Ošetření obnovuje kožní bariéru pleti, udžuje hydrataci pleti a tím i její pH.
Aktivní látky: Bambucké máslo, bavlníkový olej, arganový olej, mokřadkový olej, lilie bělostná, trehalosa, platinum, vitamin E, extrakt z jaderek grapefruitu, filagrinol, SK-influx (ceramidy), kyselina hyaluronová, aquaxyl, P-Cell (kmenové buňky), alantoin
Domácí péče: Regenerační krém, rozjasňující krém, rozjasňující sérum, rozjasňující oční krém s antiage efektem (vhodný na váčky a tmavé kruhy pod očima)

Pure Skin - pro mladou, sknózní a mastnou pleť. Napomáhá ke zmírnění akné, podporuje regulaci mazových žláz, vyrovnává pH pokožky a bakteriální flóry, zklidňuje, váže na sebe přebytečný maz, má silné hojívé účinky, hydratuje.
Aktivní látky: Pyridoxine, zinek, vitamíny skupiny B (B1, 2, 3, 9), sacharidy, alantoin, panthenol, zelený jíl, kaolín, rýžový olej, vitamín E.
Domácí péče: Krém, aktivní látka - synergie acné, depurante, zinek, retinol

Vitality - pro pleť povadající, postrádající výživu, unavenou, dehydrovanou, s vráskama. Řada pro osvěžení pokožky po náročném zimním období. Působí jako silný antioxidant, který omezuje aktivitu volných radikálů a pleť celkově revitalizuje, hydratuje a projasňuje.
Aktivní látky: extrakt z goji a grapefruitu jako antioxidant, LACTIL, SK-influx, SYN-TC, FUCOGEL, bambucké máslo, rýžový olej
Domácí péče: Vitamínový krém a vitamínový aktivátor pleti (sérum)

Energy Life - pro pleť unavenou, se známkami stárnutí, povadlou vlivem stresu a únavy, bez energie, pleť s vrásky a povadajícími konturami. Ošetření dodá pleti vitamíny, minerrály a proteiny. Vypnutí mimických vrásek, lifting, dodání energie a jasu, zvýšení hydratace, hebkost a jemnost.
Aktivní látky: ženšen, boswellia na podporu tvorby kolagenu, kyselina hyaluronová, rýžový a mandlový olej, zathoxylum na uvolnění mimických vrásek, tamarindus pro elasticitu pleti, lecitin
Domácí péče: Energy Life krém a sérum, oční gel

Arganové ošetření - pro všechny typy pleti zvláště pro suchou, oslabenou, bez barvy. Zjemňuje a vypíná pleť, má antioxidační účinky, poskytuje pleti dlouhodobou ochranu a hydratuje.
Aktivní látky: arganový olej, bambucké máslo, trehalóza, lecithin, vitamín E, alantoin, hexapeptidy, xilitol, mastné kysseliny, proteiny
Domácí péče: Arganový krém, bioactiv argan/kašmír/hydra

Whitening - ošetření na projasnění pleti, na pleť s pigmentovými skvrnami, na pleť aknózní s tvorbou jizev. Odstraňuje odumřelé buňky s nahromaděným pigmentem, vyběluje skvrny a předchází tvorbě dalších. Regeneruje a omlazuje pleť, hydratuje.
Aktivní látky: kyselina glykolová a salicilová, rýžový a mandlový olej, bambucké máslo, sacharidy, vitamín E, trehalóza, kaolin, extrakt z ibišku, lékořice, olej ze semínek brusinek, xylitol
Domácí péče: Whitening krém a sérum

Lift Age - na pleť povadající, se známkami stárnutí, s tvorbou vrásek. Vyhlazuje a vypíná vrásky, zanechává pleť hebkou a prozářenou, hydratuje, vyživuje, revitalizuje, stimuluje metabolismus, tonizuje.
Aktivní látky: aminokyseliny z kvasnic, trehalóza, GAG, urea, bambucké máslo, rýžový olej, komplex sacharidů, vitamín E
Domácí péče: Lift Age krém a sérum, oční sérum Boost, krém Q10, bioactiv synergie lifting, bioactiv lift-up

Boost Lifting Eye mask - speciální ošetření kolem očí, jednorázová maska vypíná pleť a zmírňuje hloubku mimických vrásek a vyplňuje strukturu pleti, hydratuje, zmenšuje otoky a tmavé kruhy pod očima
Aktivní látky:Cytobiol Limin-eye (působí na vrásky a váčky pod očima), Phitolifting (liftingový efekt kolem očí), Kyselina hyaluronová (vyplnění a hydratace), Lactil (hydratační faktor),
Domácí péče: Drain-lift eye mask pod oči, Lift Age Boost sérum kolem očí

Není vložena žádná fotografie.